Liczba hoteli Spa & Wellness w bazie: 117

Hotele Spa & Wellness

Spa Hotele do Spa Hotele
Waluta:

Usługi Spa & Wellness

Hotele Spa na mapie

"Sanus per aquam"

Rodzaje Spa

Hotlele Spa to hotele, które w swojej ofercie posiadają usługi Spa. Zakres i różnorodność dostępnych zabiegów może być bardzo różny w zależności od standardu i proflu ośrodka hotelowego. Ważnymi elementami wpływającymi na atrakcyjność hoteli Spa są: nowoczesność urządzeń Spa, wystrój wnętrz, obecność ogrodu lub innego terenu zielonego a także położenie w naturalnym środowisku.

Day Spa oferują wachlarz usług kosmetycznych, relaksacyjnych i zdrowotnych blisko miejsca zamieszkania klienta. Masaże, sauny, jacuzzi i inne usługi są dostępne w ośrodkach day spa każdego dnia. Można z nich skorzystać po godzinach pracy lub w weekendy bez konieczności wyjazdu.

Spa lecznicze to połączenie relaksacyjnych zabiegów Spa z profesjonalną opieką medyczną. Spa lecznicze bardzo często oferują usługi rehabilitacyjne takie jak fizykoterapia, laseroterapia czy elektrolecznictwo.

Uzdrowiska spa czyli ośrodki, które oprócz zwykłych usług Spa oferują korzystanie z wodolecznictwa naturalnego: wód mineralnych, gorących źródeł (wód termalnych).

Gastro spa jest terminem nieco związanym z nurtem zdrowej żywności, ale nie tożsamym z nim. Zakłada, że przy kompleksowej dbałości o organizm i ducha, nie mozna zaniedbać diety. Gastro Spa to szereg zasad żywienia i przepisów na zdrowe, smaczne i ale także (co bardzo ważne!) pięknie wyglądające potrawy.

spa Czym jest Wellness?
Hotele, Hotele Spa, Hotele Wellness, Usługi Spa, Hotele w Polsce, Hotele Spa nad morzem, Hotele Spa w górach, Hotele Spa & Wellness w Polsce, Zabiegi Spa, Hotele Wellness w górach, Hotele Wellness nad morzem, Hotele Wellness w Polsce, Hotele nad morzem, Zdrowie i Uroda
© 2006 part of QuoVadis.com